İade Şartları

1- Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, montaj işlemi yapmadan, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde sebebinizi belirterek iade edebilirsiniz.

2-  Ambalajı açılmış, montajlanmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmez. İade etmeniz için faturanın aslı ve varsa orjinal ambalaj ve içeriği gerekmektedir.

3- Üründe ve varsa ambalajında herhangi bir açılma bozulma kırılma tahrip ve sair durumların tespit edilmesi halinde ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi konumunda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

4- İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerin kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

5- İadesi yapılacak ürünler kirtas.com.tr’nin çalıştığı kargo şirketleri tarafından tarafımıza ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler ile ilgili yapılacak inceleme ve onaydan sonra alıcıya gerekli bilgi, telefon veya e-mail yolu ile bildirilecektir.

6- Ürün iade koşulları gerçekleştikten sonra ödeme iadesi yapmış olduğunuz ödeme kanalı ile geriye iade edileceğinden bu çalışmakta olduğunuz finansal firmaların iade süresine bağlı hesabınıza yansıtılacaktır. Bu kapsamda havale yolu ile yapmış olduğunuz tutarlar hesabınıza aynı gün iade edilebilirken, kredi kartı iadeleri birkaç gün gecikmeli olabilir. Her türlü sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz.