Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

* Taksitli alışveriş imkânı sunulan kredi kartları ile de taksitli alışveriş yapabilirsiniz. 

* Sipariş süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil, kredi kartı onay bilgisinin alındığı ya da sipariş tutarının havale/EFT ile hesaplarımıza geçtiği andır.

* Havale/EFT ile yaptığınız ödemelerde, işlemlerinizin hızlanması için lütfen, banka dekontunun açıklama kısmına Sipariş Numaranızı yazınız ve İletişim Bilgileri menüsünde bulunan Havale Bildirim Formu’nu doldurarak gönderiniz.

* Hafta sonları hariç 3 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır.

* Cuma günleri saat 16:00′ dan sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

* Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz de ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Sizden satın aldığım ürün ne kadar süre içerisinde elime ulaşır?

Siparişleriniz, ödeme bilgileri alındıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargo şirketi de, gönderiyi aldıktan sonra ürünün gideceği yere göre, 1 ila 3 gün içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Ürünün 3 iş günü içerisinde tedarik edilmesi konusunda herhangi bir sıkıntı varsa, müşteriye dönülüp tedarik zamanı konusunda bilgi verilir. Müşteri, ödemesinin iade edilmesini isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilir.

Cuma günleri saat 16:00’dan sonra ve resmi tatil günlerine rastlayan siparişleriniz takip eden ilk iş günü işleme alınarak kargoya verilir.
Müşterilerimizin sipariş verirken, tatil günlerini ve kargo firmasının ilçe, belde merkezleri gibi uzak bölgelere dağıtım günlerini göz önünde bulundurmaları gerekmektedir.
Kargo firmasının dağıtım yapmadığı yerleşim merkezleri adres olarak verilmemelidir. Bu konudaki sorumluluk müşterimizin kendisine aittir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

Siparişiniz ile ilgili sorularınız konusunda yardım almak için sales@kirtas.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize sorununuz ulaştığı anda çözüm üretmek üzere harekete geçeceklerdir.

Kargo hizmetleri

Sipariş adımlarında seçtiğiniz ürüne göre hesaplanan kargo ücreti hakkında bilgilendirileceksiniz.
Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir. Bu bilgi e-maili yardımı ile ürününüzün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz.

Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise;

Sitemizden satın almış olduğunuz ürünlerin tarafınıza teslimatı sırasında kargo firması yetkilisi huzurunda açılarak taşıma esnasında ürünün zarar görüp görmediği kontrol edilmelidir. Ürün kargo esnasında zarar görmüş ise teslim alınmamalı ve tutanakla bu durum teyit edilmelidir. Yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.